ana sayfa
proje hakkında
taranan gazeteler
nefret söylemi
forum
linkler
iletişim
english
         
nefret söylemi türleri
Düşmanlık / Savaş Söylemi aşağılama,hedef gösterme savaş çağrısı bağlantı yoluyla suçlu algısını yaratmak HakaretAşağılama düşmanlık,aşağılama tehdit unsuru olarak gösterme otekilestirme hedef gösterme. tacizi meşruaştırma Simgeleştirme / Düşmanlık cinsiyetçi olumsuz atıf düşmanlık,savaş söylemi simgelestirme (dogal kimlik ögesini asagilama unsuru olarak kullanma)
haber bildirmek istiyorum
Haftalik e-bültene üye olmak için
  bizim seçtiklerimiz  
 
?İSLAM?I NASIL YIKABİLİRİZ? (YAHUDİ TAKTİĞİ) (2)
Antalya Hilal 25.07.2013


Ramazan Düzen

Ramazan Düzen, “İSLAM’I NASIL YIKABİLİRİZ” (YAHUDİ TAKTİĞİ) (1) (2) başlığıyla yayınladığı yazısında İngilizlerin İslam’ı yıkmak için planlar yaptığını iddia ediyor. Dinlerarası diyalog prensipleriyle bire bir örtüştüğünü ve “YAHUDİ TAKTİĞİ” ismini verdiği iddialarını İngiliz casusu Hemper’ın hatıralarına dayanarak sıralıyor. Düzen, bu planların 250 yıl once yapıldığını, “Bugünkü İslam aleminin perişan haline bakıp yapılan çalışmalarda ne derece başarı elde ettiler siz karar verin!” diyerek Hıristiyanları ve Yahudileri düşman konumuna yerleştiriyor, dinler arası düşmanlığı körüklüyor.

Sayfa: 6  Etiketler: düşmanlık,

 

Yazara Mesaj Gönder
yorumlar [toplam 0 yorum] yorum yaz
henüz yorum yazılmamış.
 
     
Bu proje Friedrich Naumann Vakfı ve MYMEDIA/Niras tarafından desteklenmektedir. Sitede yer alan görüşler, destekçilerin görüşlerini yansıtmamaktadır.       destekleyen kurumlar
  powered by sinaps iletisim   Hrant Dink Vakfı © 2011. Tüm hakları saklıdır.