ana sayfa
proje hakkında
taranan gazeteler
nefret söylemi
forum
linkler
iletişim
english
         
nefret söylemi türleri
genelleme yolu ile aşağılama abarta Çarpıtma/Hedef gösterme halklar arası düşmanlığı körüklüyor düşmanlık,çarpıtma aşağılama,hedef gösterme Küfür / Hakaret / Aşağılama abartma çarpıtma; hakaret Abartma / Yükleme / Çarpıtma abartma hakaret düşmanlık,hedef gösterme düşmanlaştırma. simgeleştirme.
haber bildirmek istiyorum
Haftalik e-bültene üye olmak için
  bizim seçtiklerimiz  
 
Lanetli Kavim
Milat 22.07.2014


Akif Cemil

Akif Cemil İsrail devletinin Filistinlilere yönelik saldırıları üzerinden yazdığı yazısında İsrailoğullarının lanetli bir kavim olduğu iddiasından hareketle “eytan bizlere her türlü kötülüğü empoze eder. şerlerin anası, tetikçisi, takipçisi, emredicisidir o. Şeytan, baş lanetli ve bizim ebedi düşmanımızdır. Bu yüzden şeytandan bahsediyor, onu tanımaya çalışıyoruz… Seytanlaşmış bir kitle, rehberlerinin isteğini anında yerine getirir zaten. Bu kitlenin şeytanla olan işbirliği zaten lanetlenmesine sebep olmuştu. Ama ders ve ibretten yoksun bu güruh geçmişte atalarının yaptığını bugün yaparak, lanet katsayısını artırıyor, cehennemdeki yerini derinleştiriyor.” diyerek tüm Yahudilere hakaret ediyor, düşman konumuna yerleştiriyor, hedef gösteriyor.

Sayfa: 16  Etiketler: düşmanlık, hakaret, hedef gösterme,

 

Yazara Mesaj Gönder
yorumlar [toplam 0 yorum] yorum yaz
henüz yorum yazılmamış.
 
     
Bu proje Friedrich Naumann Vakfı ve MYMEDIA/Niras tarafından desteklenmektedir. Sitede yer alan görüşler, destekçilerin görüşlerini yansıtmamaktadır.       destekleyen kurumlar
  powered by sinaps iletisim   Hrant Dink Vakfı © 2011. Tüm hakları saklıdır.