ana sayfa
proje hakkında
taranan gazeteler
nefret söylemi
forum
linkler
iletişim
english
         
nefret söylemi türleri
doğal kimlik öğresini aşağılama unsuru olarak kullanma düşmanlık,aşağılama ötekileştirme, özür yazısı çarpitma simgelestirme (dogal kimlik ögesini asagilama unsuru olarak kullanma) Yahudi tahrik Hakaret Aşağılama Hakaret / Aşağılama düşmanlık/savaş söylemi; Küfür /Hakaret / Aşağılama; cinsiyetçi genelleme aşağılama,hakaret abartma/yükleme/çarpitma- simgelestirme (dogal kimlik ögesini asagilama unsuru olarak kullanma)
haber bildirmek istiyorum
Haftalik e-bültene üye olmak için
  bizim seçtiklerimiz  
 
Büyük İsrail, Türkiye eliyle mi kurduruluyor?
 11.12.2015


Murat Çabas

Murat Çabas, “Büyük İsrail, Türkiye eliyle mi kurduruluyor?” başlıklı yazısında, “Malum, Büyük İsrail Projesi'nin yapıtaşlarını İsrail adına adım adım döşeyen Yahudi kökeni Barzani Ankara'ya geldi ve üst düzey temaslarda bulundu” ve “Başında yine bir Yahudi’nin bulunduğu IŞİD’in petrolleri de İsrail’e akıyor, Yahudi Barzani’nin petrolleri de, dolayısıyla doğalgazı da İsrail’e akacak” sözleriyle, IŞİD lideri Ebubekir Bağdadi ve Mesud Barzani’nin şahsında Yahudi kimliğine vurgu yapıyor ve Yahudi kimliğini bir tehdit unsuru olarak kullanarak simgeleştiriyor.

Sayfa: 4  Etiketler:

 

Yazara Mesaj Gönder
yorumlar [toplam 0 yorum] yorum yaz
henüz yorum yazılmamış.
 
     
Bu proje Friedrich Naumann Vakfı ve MYMEDIA/Niras tarafından desteklenmektedir. Sitede yer alan görüşler, destekçilerin görüşlerini yansıtmamaktadır.       destekleyen kurumlar
  powered by sinaps iletisim   Hrant Dink Vakfı © 2011. Tüm hakları saklıdır.