ana sayfa
proje hakkında
taranan gazeteler
nefret söylemi
forum
linkler
iletişim
english
         
nefret söylemi türleri
tehdit etme doğal kimlik öğresinihakaret unsuru olarak kullanma tehdit algısı yaratma Hakaret Aşağılama Hristiyan genelleme yolu ile aşağılama doğal bir kimlik öğesini aşağılama unsuru olarak kullanma abartma nefret öznesi haline getirme olumsu atıf doğal kimlik öğresini aşağılama unsuru olarak kullanma carpitma kadına yönelik ayrımcılık önyargıları pekiştirme düşmanlık.
haber bildirmek istiyorum
Haftalik e-bültene üye olmak için
  bizim seçtiklerimiz  
 
Ey, AKP?ye oy veren kardeşim,
 28.03.2013


Orhan Karataş

Orhan Karataş, mevcut hükümete oy verenlere çağrı yaptığı yazısının tamamında kendisi gibi düşünmeyen herkesi ve her düşünceyi “Şu tesadüfe bakın ki, MHP'ye saldıranların içinde özel hesapları, özel hedefleri olan din bezirganları da var, iflah olmaz İslam düşmanları da var. Nesli tükenmiş, fakat hala bir ümit peşinde koşan zavallı Marksistler de var, renksiz, kıblesiz liberal ve Yahudi dönmeleri de var. İmralı canisinin kendisi de var, Soros artığı, Sevr özlemcisi hainler de var” diyerek düşman ilan ediyor.

Sayfa: 1-8  Etiketler: düşmanlık , hakaret,

 

Yazara Mesaj Gönder
yorumlar [toplam 0 yorum] yorum yaz
henüz yorum yazılmamış.
 
     
Bu proje Friedrich Naumann Vakfı ve MYMEDIA/Niras tarafından desteklenmektedir. Sitede yer alan görüşler, destekçilerin görüşlerini yansıtmamaktadır.       destekleyen kurumlar
  powered by sinaps iletisim   Hrant Dink Vakfı © 2011. Tüm hakları saklıdır.